Власник не зареєстрований

Піцерія "Тіп Топ"

вул. Січових стрільців, 24 +38 (050) 60-45-782

«Піцерія Тіп-Топ» — зорієнтована в основному на молодь, тут можна швидко і смачно поїсти за доступною ціною, розташована у великому двоповерховому залі з цікавим модерновим, нестандартним інтер’єром, де ви матимете змогу посмакувати італійською піцою та іншими смаколиками.

Ресторан розташований в старовинній історичній будівлі в центральній частині м. Івано-Франківська.

Ми намагаємося використовуючи філософію ресторану швидкого харчування, але застосовуючи технологи тільки здорової і свіжої їжі. Всі страви готуються виключно із свіжих високоякісних продуктів безпосередньо в закладі без використання штучних напівфабрикатів. Чітко дотримуючись технології приготування та вклавши душу наших чудових поварів і піцейолів можна отримати високоякісний продукт.

Багатьох любителів піци цікавить питання, наскільки вона корисна для здоров’я. Можна сказати, що піца має надзвичайно корисні для здоров’я властивості.

При частому вживанні піци на 59% знижується небезпека виникнення раку стравоходу. Сир у піці є джерелом кальцію. Піца, приготована з білого борошна, багата дріжджами, має багато корисних якостей які підсилює випіканя при високій температурі.

У нас тісто для піци робиться з пшеничної муки твердих сортів. Пшениця містить «висівки» і «ендосперм», які багаті антиоксидантами, які мають проти окислювальні властивості. Вони допомагають нашому організму ефективно захищатися особливо це важливо зимою коли організм ослаблений.

Посилання
Відчинено

Графік роботи

  • Понеділок з 10:00 - до 23:00
  • Вівторок з 10:00 - до 23:00
  • Середа з 10:00 - до 23:00
  • Четвер з 10:00 - до 23:00
  • П'ятниця з 10:00 - до 23:00
  • Субота з 10:00 - до 23:00
  • Неділя з 10:00 - до 23:00

Де знаходиться

Рекомендації

0 Рейтинг закладу

Сподобався заклад?
Відрекомендуй його людям?

Відгуки (0)

    Відгуки відсутні.

Авторизуйтесь щоб залишити відгук до закладу.

Увійти