Власник зареєстрований

Паб "Легенда"

вул. Незалежності, 34а +38 (050) 37-88-300

«Легенда Паб» – заклад не тільки харчування та випивки, - це маленький світ ігор та розваг. Ви обов’язково отримаєте максимум задоволення, відвідавши наш паб.

Ассортимент смачних європейських страв, вдало доповнений нашими вітчизняними стравами та італійською піцою, дає можливість не тільки ситно пообідати і повечеряти, але й відсвяткувати будь-яку подію. Ми запрошуємо в гості вас разом з вашими сім’ями та друзями. А корпоративне свято вашого підприємства набуде особливого акценту та вражень для всього колективу. Ну і звичайно чекаємо вас кожного дня просто посмакувати закусками під смачний бокал свіжого Івано-Франківського чи європейського пива.

Одночасно ми готові прийняти 150 гостей. Два банкетних зала на 10 та 20 осіб дозволять відокремитися від загальної метушні та створити індивідуальний простір для вас та ваших гостей. Для легкої розминки та азартної атмосфери пабу ми пропонуємо зіграти більярд за найдешевшими цінами в місті та абсолютно безкоштовно помірятися силою за столом арм-реслінгу чи покидати дротики справжнього професійного дартсу з другом або позмагатися командами.

Перегляди спортивних матчів біля телевізорів в нашому пабі принесуть більший заряд емоцій ніж з трибуни стадіону. І це ще не все!!!!!! Ми гарантуємо якісне обслуговування, найдоступніші ціни в місті і загалом забезпечимо вам приємне перебування в пабі «Легенда».

Безкоштовний доступ WI-FI, підсилювач мобільного звязку дозволять вам завжди бути на зв’язку та в курсі всіх подій.

Посилання
Зачинено

Графік роботи

  • Понеділок з 12:00 - до 00:00
  • Вівторок з 12:00 - до 00:00
  • Середа з 12:00 - до 00:00
  • Четвер з 12:00 - до 00:00
  • П'ятниця з 12:00 - до 00:00
  • Субота з 12:00 - до 00:00
  • Неділя з 12:00 - до 00:00

Де знаходиться

Рекомендації

0 Рейтинг закладу

Сподобався заклад?
Відрекомендуй його людям?

Відгуки (0)

    Відгуки відсутні.

Авторизуйтесь щоб залишити відгук до закладу.

Увійти