Власник не зареєстрований

Паб "DoBeerMAN"

с.Угринів, вул. Хіміків, 5б +38 (097) 18-01-318

Наш бар вже давно полюбився тим, хто полюбляє затяжні посиденьки у п’ятницю після роботи — келих смачного пива, смачна закуска, вірні друзі та …відмінний настрій. Такий рецепт вдалого вечора від нас.

Зручне розташування, затишна та комфортна атмосфера закладу налаштує на відпочинок як з сім’єю, так і з великою компанією друзі, високий рівень сервісного обслуговування та привітний персонал, який подбає про ваш відпочинок.

Широкий асортимент смачних страв та напоїв до них доступні ціни.

Пропонуємо:

 • великий вибір пива та закусок;
 • затишний інтер'єр;
 • перегляд спортивних подій;
 • чай, каву.
 

Посилання
Відчинено

Графік роботи

 • Понеділок з 11:00 - до 00:00
 • Вівторок з 11:00 - до 00:00
 • Середа з 11:00 - до 00:00
 • Четвер з 11:00 - до 00:00
 • П'ятниця з 11:00 - до 00:00
 • Субота з 11:00 - до 00:00
 • Неділя з 11:00 - до 00:00

Де знаходиться

Рекомендації

0 Рейтинг закладу

Сподобався заклад?
Відрекомендуй його людям?

Відгуки (1)

 1. Леся Верхоляк
  Леся Верхоляк: 3 роки тому
  31 жовтня 2020 року в м. Івано-Франківськ по вул. Хіміків я, мій чоловік та дитина, а також сестра з двома дітками відвідадали Pub dobeerman. Наше замовлення складало 3 піци ( 3тя мала бути безкоштовно як зазначено на сторінці інстаграм самого пабу) та 2 чайнички чаю. Напередодні ми були в даному закладі і нам підтвердили що акція на піцу 2+1 у них діє на постійній основі. Про що також вказано на сайті закладу. В результаті замовивши 2 піци по 110 грн (3тю за акційними умовами закладу що діють на постійній основі) мали б заплатити 220 грн + 2 чаї по 20грн.. А це 260 грн.
  А нам представили чек на 370 грн., мотивувавши це тим що акція діє тільки коли береш піцу з собою.
  І знову ж не сходиться бо напередодні ми також були у даному закладі і їли піцу за акцією 2+1.
  Наголошую, справа не у грошах. Просто набрид безлад у нашій країні, а також безвідповідальне відношення до людей.

Авторизуйтесь щоб залишити відгук до закладу.

Схожі запити

закуски смачні страви затишний ресторан сік пиво кафетерійний відділ кафетерій паб пивна громадське харчування літній майданчик трансляція спортивних подій паби перегляд футбольних матчів кафе бари кафетерії бар смачна кава великий вибір пива крафтoве пивo піти на пиво пивo пивo з сoбoю посидіти з компанією смачне пивo якісне пивo смачна піца американo американo дешевo американo з сoбoю американo на виніс американo пасічна експресo експресo дешевo експресo з сoбoю експресo на виніс експресo пасічна затишна атмoсфера кава дешевo кава з сoбoю кава на виніс кава пасічна піца з сoбoю пивo дешевo пивo на виніс пивo пасічна сік дешевo сік з сoбoю сік на виніс сік пасічна смачнo пooбідати смачнo пoїсти смачнo перекусити смачна американo смачна експресo смачний сік смачний чай чай дешевo чай з сoбoю чай на виніс чай пасічна ароматна кава весело посидіти компанією де посидіти доступні ціни на ресторан заклади замовити бар замовити заклад затишна атмосфера затишна атмосфера і приємні ціни затишний інтер’єр затишно провести час кафе недорого кафе по доступній ціні куди піти оригінальний інтер’єр перегляд футбoльнoгo матчу перегляд футбoльних матчів пивo власнoгo вирoбництва попити кави посидіти великою компанією посидіти компанією посидіти маленькою компанією смачні закуски смачно поїсти смачно пообідати футбoльні матчі футбoльний матч харчування цікавий ресторан якісне обслуговування бар пасічна весело посидіти компанією пасічна де посидіти пасічна доступні ціни за місце пасічна доступні ціни на ресторан пасічна заклади пасічна замовити бар пасічна затишна атмосфера і приємні ціни пасічна затишна атмосфера пасічна затишний інтер’єр пасічна затишний ресторан пасічна затишно провести час пасічна кафе пасічна класний ресторан пасічна куди піти пасічна перегляд футбoльнoгo матчу пасічна перегляд футбoльних матчів пасічна поїсти пасічна попити кави пасічна посидіти великою компанією пасічна посидіти з компанією пасічна посидіти компанією пасічна посидіти маленькою компанією пасічна ресторан для відпочинку пасічна ресторан недорого пасічна ресторан по доступній ціні пасічна ресторан по доступним цінам пасічна ресторанчик пасічна смачна кава пасічна футбoльні матчі пасічна футбoльний матч пасічна харчування пасічна кафе по доступним цінами паб пасічна доберман паб доберман doberman

Увійти