Власник не зареєстрований

Ресторація "Хата Багата"

вул. Бельведерська, 2а +38 (097) 01-91-918

Етно-ресторація «Хата Багата», що знаходиться за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Бельведерська, 2А відкрив свої двері для відвідувачів, які цінують українські звичаї, традиції та українську національну кухню 28 лютого 2017 року. Переступивши поріг закладу впадає у вічі розпис внутрішніх стін, що був притаманний для багатьох областей України ХІХ ст. Основи стіно-розпису відібрані зі петриківського орнаменту, який виник на Поділлі, Слобожанщині, Уманщині, Дніпровщині, першим дослідником якого був відомий етнограф Дмитро Яворницький. Петриківський розпис ‒ не лише народне мистецтво, що зберігає традиції оздоблення українського житла, але й сучасний живопис, який розвивається і набуває нових рис. У палітрі розпису криється глибока символіка, в якій закодована колоритна природа сонячного сяйва. Наприклад, квітка мальви ‒ вершина краси природи, любов до рідної землі, до рідного народу, Батьківщини, конвалія ‒ символ сердечної щедрості, душевної відкритості. Особливістю розпису є також те, що елементи декору (пелюстки, стебла, квіти) виводять одним мазком.

Кухня ‒ українська, автентична. Різноманітність холодних та гарячих страв приємно здивують Вас неповторним витонченим смаком, виключно натуральної основи.

Завітавши до нашого закладу, вас гостинно зустріне приємний та професійний у своїй справі колектив, буде представлено для вибору місця 2 великих просторих зали, 1окремий ‒ VIP зал (на 16 осіб). Під час вашого відпочинку пануватиме затишок, приємна атмосфера, гарне обслуговування, лунатиме українська фонова музика, що надасть приємного настрою впродовж  всього дня.

Посилання
Відчинено

Графік роботи

  • Понеділок з 09:00 - до 23:00
  • Вівторок з 09:00 - до 23:00
  • Середа з 09:00 - до 23:00
  • Четвер з 09:00 - до 23:00
  • П'ятниця з 09:00 - до 23:00
  • Субота з 09:00 - до 23:00
  • Неділя з 09:00 - до 23:00

Де знаходиться

Рекомендації

0 Рейтинг закладу

Сподобався заклад?
Відрекомендуй його людям?

Відгуки (0)

    Відгуки відсутні.

Авторизуйтесь щоб залишити відгук до закладу.

Схожі запити

доставка їжі ресторани ресторан другі страви перші страви українська кухня європейська кухня ресторан в центрі жива музика десерти літня тераса гарячі страви корпоратив великий зал вино корпоративи напої організація бенкетів піца з печі піца з твердих сортів пшениці пиво проведення свят ресторан з великим залом святкування днів народжень святкування дня народження святкування урочистих подій святкування хрестин смачна кухня стильний інтер’єр український стиль шашлик громадське харчування кафе в центрі страви на мангалі смачно поїсти ресторан в українському стилі де відсвяткувати банкетний зал до 50 осіб ігрова кімната в центрі автентична кухня віп зал віп кімната великі порції жива музика центр зал до 50 осіб зал на 16 осіб колоритний заклад колоритний ресторан меню української кухні український заклад

Увійти