Власник не зареєстрований

Ресторан "Зосина Воля"

вул. Дудаєва, 10 +38 (067) 27-41-394

Ресторація для святкувань урочистих подій (весілля, дні народження, корпоративи, хрестини) до 350 осіб, оригінальні страви української та європейської кухні, проведення конференцій, а також нічне дозвілля, жива музика, караоке.

«Зосина Воля» — заклад контрастів, бо вдень це затишна, тиха ресторація, але ввечері вона перетворюється на кращий нічний заклад у місті, який перетворить будь-яке ваше свято на феєричне дійство! Крім великого нижнього залу, у нас є ще дві різні за стилем зони на другому поверсі, загалом заклад має площу понад 1000 кв м та розрахований на 350 гостей.

Заклад пропонує страви європейської кухні з елементами національної та галицької, в нашому меню ви знайдете такі страви, яких ви не спробуєте в жодному іншому закладі України!

«Зосина Воля» — це не просто ресторація, це заклад, що підтримує традиції, а також сприяє розвитку молодих українських гуртів. Наша сцена для багатьох стала місцем першого тріумфу та виходу на біс! Кавер-гурти Західної України, народні колективи, сольні співаки — усі, хто попадає на нашу сцену одного разу, завжди повертаються ще раз відчути неймовірну атмосферу закладу та його привітної публіки.

За два роки своєї роботи «Зосина Воля» прийняла безліч офіційних заходів, презентацій, конференцій, зокрема другий рік підряд ми є партнерами відомого фестивалю «Porto Franko», саме в нашому закладі створене та втілене в життя гумористичне «Файно-Шоу», також у нас проходили конкурси краси «Студміс», «Міс Університету», покази колекцій одягу, частими гостями закладу є журнали «Лайк» та «Місто», які провели у нас чимало розважальних заходів і гучне нагородження «Визнання року 2017», у 2017 році в нас відбувся запис регіонального дитячого вокального шоу «Співай!» та велика кількість корпоративних вечірок в місті!)

Чому саме «Зосина Воля»?

Бо у нас в прямому сенсі слова є все — краща апаратура для проведення ваших конференцій та презентацій, кращий танцювальний майданчик та виступи кавер-гуртів для гучних корпоративів та святкувань, можливість проведення весіль, неймовірна кухня та подача для ваших пам’ятних ювілеїв, ведучі, конкурси, розваги та індивідуальне привітання іменинників!

Одного разу завітавши в Зосю — закохуєшся з першого погляду, запрошуємо і вас відчути магію старого Станіславова у сучасному динамічному місті!

Посилання
Зачинено

Графік роботи

  • Понеділок Вихідний
  • Вівторок Вихідний
  • Середа Вихідний
  • Четвер з 12:00 - до 02:00
  • П'ятниця з 12:00 - до 05:00
  • Субота з 12:00 - до 05:00
  • Неділя з 14:00 - до 02:00

Де знаходиться

Рекомендації

0 Рейтинг закладу

Сподобався заклад?
Відрекомендуй його людям?

Відгуки (0)

    Відгуки відсутні.

Авторизуйтесь щоб залишити відгук до закладу.

Увійти